Шая Лабаф

Зірку "Трансформерів" звинувачують в сексуальному та психологічному насильстві

Shutterstock

Позов до суду подала його екскохана Талія Дебретт Барнетт

Британська співачка Талія Дебретт Барнетт, відома за псевдонімом FKA Twigs, подала до суду на свого екскоханця та американського актора Шаю Лабафа. Дівчина звинувачує зірку "Трансформерів" у жорстокому поводженні. Про це пише The New York Times.

FKA Twigs стверджує, що у стосунках з Лабафом були присутні сексуальне та моральне насильство. Крім цього, актор умисно заразив її венеричними захворюваннями. Представники співачки оприлюднили наступну заяву. 

 

"Шая ЛаБаф завдає болю жінкам. Він використовує їх. Він принижує їх як фізично, так і морально. Він небезпечний. Занадто довго Лабафа намагався виправдати свої дії ексцентричністю вільнодумця-митця", – йдеться у повідомленні. 

Водночас актор не забарився із відповіддю та надіслав електронного листа The New York Times.

"У мене нема виправдань моєму алкоголізму та агресії, тільки раціоналізація. Я багато років ображав себе та своє оточення. У мене є історія нанесення болю найближчим для мене людям. Мені соромно за цю історію і жаль тих, кого я образив. Більше не можу нічого сказати", – написав актор. 
Ексдружина Деппа звинуватила його у зрадах з найпопулярнішими акторками Голлівуду. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ