В Англії випустять серію жіночого взуття в стилі "Зоряних воєн" (фото)

irregularchoice.com

До колекції ввійдуть 14 пар взуття в стилі культової саги.

Англійський взуттєвий бренд Irregular Choice спільно з кіностудією Disney випустить серію взуття, присвячену виходу нового сьомого епізоду "Зоряних воєн". Про це пише "Новое время" з посиланням на Mashable.

До колекції ввійдуть 14 пар взуття, серед яких балетки з зображенням С-3РО, туфлі на підборах у вигляді світлового меча або робота R2-D2 та інші стилізовані моделі. Відзначається, що багато моделей взуття представлені зі звуковими і світловими елементами.

"Взуття в стилі популярних героїв і фільмів завжди користується шаленим успіхом. Я є великим шанувальником "Зоряних воєн", і вбачаю сенс в тому, щоб знову попрацювати із Disney", - розповідає засновник компанії і дизайнер Ден Салліван (Dan Sullivan).

В Irregular Choice обіцяють, що лімітована серія взуття надійде в продаж 30 жовтня, за півтора місяці до прем'єри фільму Зоряні війни: Пробудження сили, яка відбудеться 18 грудня. 

Як повідомляв 5.ua, модель космічного корабля із "Зоряних війн" продали на аукціоні за $450 000. Це найдорожчий предмет зі стрічки, що коли-небудь продавали на аукціоні.  

нагадаємо, Disney анонсував будівництво тематичних парків за мотивами відомих кінострічок "Аватара" і "Зоряних воєн".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ