"Самотній і закомплексований" - фахівці оцінили фотомистецтво Дмитра Медведєва

Instagram / @damedvedev

Журналісти попросили професійних фотографів оцінити роботи екс-президента РФ, не розкриваючи при цьому авторства.

Редакція Bird in Flight вирішила показати світлини російського політика професійним фотографам, куратору і фоторедактору та, не називаючи автора, попросила прокоментувати роботи.

"Я бачу допитливого фотографа, який використовує камеру для пізнання світу", - прокоментував Дональд Вебер, фотограф, дворазовий лауреат World Press Photo, який подумав, що це знімки старшокласника. А коли дізнався, хто насправді автор робіт, то сказав, що був би жорсткіший у своїх відгуках.

Ще один фотограф – Дмитро Костюков, відразу впізнав, чиї це фото. "Говорити про якісь творчі пошуки тут не випадає", - зазначив він.

"Фотографії могли б бути затребувані як ілюстрації для путівника туристичними місцями, якби мали трохи більше соковитості", - поділилася думкою куратор фотовиставок Катя Зуєва.

Водночас фахівці відзначали (знову ж таки, не знаючи авторства), що деякі роботи варті уваги.

Фотограф-документаліст Олег Клімов, який співпрацює з низкою міжнародних видань, зазначив, що нічого не може сказати про фотографії. "Але можу сказати про особистість автора: досить самотня і закомплексована людина з претензією спостерігати за світом з висоти пташиного польоту", - додав Клімов.

Більше відгуків та світлин шукайте в оригіналі публікації. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ