Дизайнер намалював на повітряній кульці туристичну карту, яку можна збільшувати стисненням

meduza.io

Угорський дизайнер Денес Шатор придумав EggMap - карту, нанесену на невеликій повітряній кульці, аби за бажання збільшити потрібний район міста.

Про це повідомляє Meduza.

Ідея Шатора в тому, щоб "збільшити" зображення на такій карті дуже просто: достатньо натиснути так, щоб бульбашка повітря опинилася в певній частині - так оболонка розтягнеться і покаже непомітні з першого погляду деталі.

Шатор упевнений, що його рішення краще, ніж звичайні карти, адже вони великі та незручні, як і карти в смартфоні - потрібно шукати зв'язок і місце для зарядки.

"Впускайте його, наступайте на нього, кидайте його об стіну - завдяки неймовірній гнучкості EggMap не зламається", - зауважує дизайнер. – "І така карта наповнена повітрям, тому не обтяжить вашу сумку. Вона зроблена з вологостійкого матеріалу, тож її можна використовувати навіть у дощ, вітер або сніг".

Денес Шатор описав свою концепцію ще в 2014 році, але тільки зараз на EggMap звернули увагу ЗМІ. Дизайнер сподівається, що його ідея втілиться в реальний продукт: стежити за долею EggMap можна на сторінці незвичайної карти в Facebook.

Нагадаємо, у липні 2015 року в Києві виклали найбільшу карту України з мозаїки.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ