Восьмимісячний принц Джордж відправився у перший закордонний візит

Кадр із відео ВВС

Принц Джордж Кембриджський разом зі своїми батьками, герцогом Вільямом і герцогинею Кетрін, відправився у свій перший офіційний закордонний візит.

У понеділок вранці сімейство прибуло до Веллінгтону. В новій Зеландії та Австралії вони пробудуть три тижні.

ЯК відмічає 9tv.co.il, королівську родину супроводжує свита із 11 осіб, включаючи асистентів, стиліста, охоронців і нову няню принца, Марію Терезу Тюрріон Борралло, яка сьогодні вперше з'явилася на публіці.

Няня восьмимісячного принца володіє кількома мовами та займається бойовими мистецтвами. Поро 43-річну жінку відомо, що народилася вона в іспанському місті Паленсія, але у віці 20 років перебралася до Британії.

Увага світових ЗМІ, як завжди, була прикута до одягу герцогині Кетрін. Як повідомляє ВВС, у Веллінгтоні вона вийшла на трап в червоному пальто із золотими ґудзиками від британського дизайнера Кетрін Уокер , у якій свого часу одягалася покійна мати принца Вільяма, принцеса Діана. На голові герцогині був капелюх в тон від дизайнера Джини Фостер. В якості прикраси вона наділа платинову брошку з діамантами, виконану у вигляді листа папороті – символом Нової Зеландії. Відмітимо, цю брошку королева Єлизавета отримала у подарунок під час візиту до Окленду 60 років тому.

Принц Джордж був одягнений у кремову кофтину і білий костюмчик. Вранці у столиці Нової Зеландії біло доволі вітряно, тому журналісти відмітили, що маляті напевно було холодно.

У Новій Зеландії королівська родина відвідає яхт-перегони, плем'я маорі, регбі-стадіон і виноградник.

В Австралії вони відвідають Сідней, Блакитні гори, Квінсленд, Аделаїду і Канберру.

Принц Джордж, який народився 22 липня 2013 року, вважається найвідомішим малюком у світі. Він займає третє місце в ліній успадкування британського престолу.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ