Жінка знайшла послання у пляшці, якому більше 100 років, і отримала за нього шилінг

mba.ac.uk

На острові в Північному морі знайшли послання у пляшці, яке провело у морі більш ніж 108 років.

Як повідомляє BBC Україна, пляшку викинули в море між 1904 і 1906 роками, а знайшла її колишня поштова працівниця Маріанна Вінклер на пляжі німецького острова Амрум. Всередині лежала листівка з проханням надіслати знахідку в Морську біологічну асоціацію у Великобританії.

У цій організації розповіли, що знайдена пляшка - одна із тисячі, які понад століття тому кинули в море в рамках наукових досліджень. Дослідження морських течій проводив Джордж Паркер Біддер, який згодом, у 1939-1945 роках, був президентом МБА.

У листівках обіцялося, що тому, хто їх поверне, заплатять шилінг. Пані Вінклер, яка знайшла пляшку під час відпочинку у квітні, справді видали старий англійський шилінг.

В асоціації кажуть, що ця знахідка може встановити рекорд, бо дотепер найстаріше повідомлення, яке знайшли у пляшці, провело там 99 років і 43 дні. Його знайшли у 2013 році на захід від Шетландських островів.

Нагадаємо, у травні в США жінка здала в утилізацію унікальний екземпляр одного з 200 перших персональних комп'ютерів Apple, випущених у 1976 році. Неуважну американку в Силіконовій долині очікує чек на $100 тис.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ