У Британії побудували готель у вигляді нори хоббіта

YouTube / BEST VIRAL VIDEOS

Сімейна пара з Великобританії побудувала в містечку Лівертон, графство Північний Йоркшир), готель у вигляді нір хоббітів з книги Джона Толкіна "Володар перснів".

Про це повідомляє The Daily Mirror. За словами власників нерухомості , екстер'єр котеджу вони намагалися максимально наблизити до нір, зображених в кіносазі "Володар перснів" і "Хоббіта". Вони також розповіли, що вирішили побудувати незвичайний будинок заради своїх п'ятьох дітей - Холлі, Розі, Чарлі, Дейзі і Поппі. Як зазначає видання, зведення готелю коштувало 15 тис. фунтів, щл становить близько $23,5 тис.

У готелі є затишні кухні, вітальня, піч, ванна на ніжках і шість спальних місць. Двері та вікна у норах круглі, а ручки на дверях розміщені  посередині , як в оселях екранних хоббітів.

"Ми раді відкрити нору. Тут сім'ї зможуть насолодитися природою і повеселитися", - прокоментувала власниця готелю. За інформацією видання, три дні перебування в норі хоббітів коштуватимуть туристам 650 фунтів ($1 тис.), тиждень - 850 фунтів ($1,3 тис.), 14 днів - 1450 фунтів ($2,3 тис.).

Як повідомляв 5.ua, режисер "Хоббіта" побудував у власному будинку таємну нору.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ