На фестивалі у США представили неймовірні скульптури з піску

Фото OLGA KHVAN

У Бостоні пройшов фестиваль піщаних скульптур.

Про це пише My Modern Met.

Із 24 по 26 липня на одному з міських пляжів Бостона (США) пройшов щорічний фестиваль піщаних скульптур Revere Beach International Sand Sculpting Festival. Участь у ньому взяли 20 визнаних майстрів зі всього світу, які протягом змагалися за головний приз фестивалю - $ 15 000, створюючи із піску дивовижні скульптури. Творили художники просто неба, за їхньою роботою могли спостерігати всі охочі. Загалом цього року на фестиваль завітали понад 750 тис. відвідувачів.

Участь у фестивалі передбачала дотримання певних правил. Так кожен скульптур отримав 10 тонн піску і невелику ділянку для роботи 5,5х5,5 метрів. На створення шедеврів учасники мали загалом 24 години, які розподілили на кілька днів фестивалю. Роботи учасників оцінювалися за кількома критеріями: ступенем складності, якістю ліплення, оригінальністю та візуальною привабливістю.

На світлинах видно, що майстри створили справжні піщані шедеври. Тут і людські обличчя, і витончені архітектурні деталі й чудернацькі створіння. Скульптури "експонувалися" до тих пір, поки не були зруйновані природним шляхом.   

Як раніше повідомляв 5.ua, італієць створює дивовижні скульптури з кавунів. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ