101-річна британська екстремалка встановила рекорд з абсейлінгу

Twitter / The Guardian

101-річна жителька Великої Британії Доріс Лонг встановила новий рекорд з абсейлінгу – вид скелелазіння, де спортсмени спускаються з крутого схилу або вертикальної стіни за допомогою мотузки.

Про це повідомляє TheGuardian. За інформацією видання, літня жінка побила власний рекорд, спустившися за допомогою мотузки з вежі Спінакер в Портсмуті з висоти 94 м. Таким чином вона стала найстарішим абсейлером світу.

"Я не відчуваю і ніколи не відчувала страху, в мене дуже спокійна натура. Це була складна робота. Було дуже вітряно і мене трохи похитувало, але безумовно мені дуже сподобалося. Воно того варте. У мене болять ноги і права рука, якою я утримувалася за мотузку", - прокоментувала свій спуск жінка.

За словами Лонг, несприятливі погодні умови не стали для неї перешкодою, пише видання. Свій спуск з вежі Спінакер 101-річна британка приурочила до благодійної ініціативи, в рамках якої вона збирає пожертви для місцевого хоспісу.  Про це повідомляється на особистій сторінці Лонг на сайті JustGiving.

Попередній рекорд Доріс Лонг встановила на свій 100-річний ювілей у травні минулого року. Жінка сподівається, що наступного року, коли їй виповниться 102 роки, вона зможе повторити спуск.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ