Названо найкрасивіший острів у світі

travel.tochka.net

Еквадорський архіпелаг Галапагос очолив рейтинг найбільш мальовничих і цікавих для туристів островів світу.

Про це повідомляє The Daily Mail з посиланням на голосування, проведене серед читачів американського журналу про подорожі Travel + Leisure, передає Lenta.Ru. Як зазначає видання, за підсумками опитування своєї аудиторії видання склало список з десяти найпривабливіших островів. Крім Галапагосу до трійки лідерів увійшли індонезійський острів Балі та Мальдівська Республіка. Далі розмістилися австралійський острів Тасманія і грецький Санторіні.

Шосте місце дісталося Муреа (Французька Полінезія), на сьомому і восьмому розташувалися Гавайські острови Мауї і Кауаї. Дев'яте місце посів Великий Бар'єрний риф (Австралія), а замикає рейтинг Республіка Мальта.

За інформацією видання, Галапагоси приваблюють туристів можливістю побачити унікальну фауну і флору, наприклад гігантських черепах, завдяки яким острови отримали свою назву. З цієї ж причини острова полюбляють дайвери. Галапагоси відомі і тим, що натураліст Чарльз Дарвін проводив на них свої дослідження, які в майбутньому стали поштовхом до створення його еволюційної теорії походження видів.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ