У Нью-Йорку новий чемпіон з поїдання хот-догів за 10 хв проковтнув 62 булочки з сосискою

mealblog.ru

На щорічному чемпіонаті за швидкістю поїдання хот-догів, що пройшов у Нью-Йорку 4 липня, визначився новий переможець. Ним став 23-річний Меттью Стоуні, який за залікові 10 хв проковтнув 62 булочки з сосискою.

Про це повідомляє Lenta.Ru з посиланням на CNN. За інформацією видання, Стоуні відомий серед суперників своїм прізвиськом "Мега-жаба". Рекордсмен змінив на п'єдесталі свого попередника Джоя Честната, який утримував лідерство в цьому змаганні останні вісім років. Цього року Честнат став другим з результатом в 60 з'їдених хот-догів.

Торік сам Стоуні посів друге місце, з'ївши 56 булочок з сосискою. Цього року він поліпшив своє досягнення на шість одиниць. "Я тренувався для цього. Не можу сказати, що я прийшов впевненим у собі, але я прийшов підготовлеим", - сказав переможець.

Як зазначає видання, абсолютний рекорд в 69 з'їдених хот-догів, встановлений Честнат ще в 2013 році, залишився незмінним.

Змагання на швидкість поїдання хот-догів серед чоловіків проходить в Нью-Йорку щорічно з 1972 року. У 2011 до змагання додався чемпіонат їдців-жінок. Свої змагання з тієї ж дисципліни проводять й в інших містах США.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ