У США під одним дахом об'єднали будинок для літніх людей з дитсадком

YouTube / Present Perfect Film

У Сієтлі під одним дахом організували дитячий садочок і будинок для літніх людей.

Про це повідомляє Adme.ru. За інформацією видання, цей будинок вміщує 400 дорослих осіб, а також кілька десятків діточок, які стали частиною програми Міжнародного навчального центру. 5 днів на тиждень малюки приходять в гості до літніх людей, щоб разом з ними займатися музикою, танцями, мистецтвом, готувати обід і робити ще багато інших захоплюючих речей. У такий спосіб діти отримують багато люблячих бабусь і дідусів, а старенькі, в свою чергу, раді поділитися досвідом і любов'ю.

"Це найкраща ідея за останні десятиліття!" - кажуть місцеві жителі. Як зазначає видання, цей заклад став вже центральною темою в документальному фільмі "Present Perfect" Евана Бріггса, який розповідає про дорослішання і старіння.

"Зйомки фільму в цьому дивовижному будинку дозволили мені подивитися новими очима на те, як такі різні покоління, роз'єднані прірвою років, стали єдиним цілим, одним суспільством. Знайомлячись з приголомшливими жителями Providence Mount, я зрозумів, як багато ми всі втрачаємо, залишаючи цих людей проводити свої дні на самоті. Перед тим як діти входять в кімнату, старі виглядають напівживими – це жалюгідне видовище. І ось з'являються діти для уроку мистецтва чи музики або для того, щоб зробити бутерброди для бездомних, або який ще там проект у них в цей день, і старенькі раптом оживають, і енергія б'є ключем!" – розповів режисер.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ