Кота з Австралії знайшли через 15 років у Великобританії

yak-prosto.com

У Великій Британії знайшли худого бездомного кота з вшитим мікрочіпом, у якому було записано, що кіт зареєстрований в Сіднеї в 2000 році, а народився ще в 1989 році.

Про це повідомляє "Росбалт". Як зазначає видання, жителька села Лорелвейл, розташованого в передмісті Портадауна у графстві Арма Північної Ірландії, виявила у своєму саду бездомного кота. Він був змарнілий і голодний, тому вона віднесла його до ветеринарної клініки Віллоу, щоб там кота оглянули.

Під час огляду ветеринар помітив у знайденого кота вшитий мікрочіп, у якому були відомості про нього. Виявилося, що знайдений кіт родом з Австралії. Він був зареєстрований у Сіднеї в 2000 році, передає портал Informing. Сам же кіт народився ще в 1989 році. Така інформація ще більше шокувала ветеринарів, адже середня тривалість життя кішок 15 років.

Також з'ясувалося, що кіт, якого згідно з даними чіпа звуть Тигр, в 2004 році вже потрапляв до ветеринарної клініки у  Лондоні. Тоді кіт був бездомним, хоча судячи з того, що знайдений він був у нашийнику, протягом останніх десяти років господарі у нього все-таки були.

За інформацією видання, після ветеринарного огляду кіт був переданий в організацію Cats Protection. Волонтер з цієї організації Джилліан Макмаллен розповіла, що знайдену тварину вони перейменували в Оззі. Зараз члени організації намагаються з'ясувати, як кіт-мандрівник потрапив з Сіднея спочатку в Лондон, а потім в графство Арма.

Також Джиліан повідомила, що вони намагаються знайти справжніх господарів Оззі. Представники Cats Protection вже зв'язалися з реєстраційною службою тварин в Австралії, щоб дізнатися ім'я господаря кота-мандрівника і повернути його після стількох років додому.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ