Киянин створив нову патріотичну соцмережу kozakam.com - альтернативу "ВКонтакте"

ain.ua

Наразі у новій соцмережі зареєструвалися всього 10 осіб.

Про це пише Ain.ua. Нову соціальну мережу kozakam.com заснував 19-річний киянин Юрій Казінський разом із партнером Станіславом Заманою. Проект має на меті об’єднати всіх жителів України в одній мережі. "Оскільки сидіти "ВКонтакте" стає небезпечно через тотальний контроль ФСБ, а WEUA вже розпалася", - пояснив Юрій.

Як ідеться в повідомленні, наразі у новій соцмережі зареєструвалися всього 10 осіб. Так само небагато в соцмережі аудіо- і відеозаписів, функціонал яких "позичений" з перших версій "ВКонтакте" - у "Козакам" також можна завантажувати піратські копії пісень у форматі mp3, а відео заходить за посиланнями з YouTube, RuTube, Vimeo.Com, Smotri.Com.

Також зазначається, що в мережі діє внутрішня валюта під назвою "Яники". За них в "Козакам" можна купувати подарунки та дарувати їх друзям. Новим користувачам обіцяють видавати по 10 "Яників" за кожного нового залученого користувача. Також адміністрація попереджає, що всередині мережі "Яник" обміну та поверненню не підлягають.

Виданню Юрій Казінський розповів, що навчається в Київському коледжі зв'язку на спеціальності "Комп'ютерна інженерія". Власну соцмережу хлопець вирішив створити, бо йому "небайдуже те, що діється в Україні".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ