Мешканець Китаю розрахувався дрібними монетами за машину, вартістю 106 тисяч доларів

CCTV News

Китаєць привіз у місцевий автосалон 1 тис. 320 упаковок з монетами, загальною вагою 4 тонни на вантажівці.

Про це повідомляє Lenta.ru із посиланням на Shanghaiist. Житель китайського міста Шеньян на прізвище Ган придбав машину, вартістю 660 тисяч юанів (106 тисяч доларів), розплатившись з місцевим автосалоном дрібними монетами. 

Як зазначається, гроші до магазину допомагали заносити 10 продавців. У приміщенні менеджери склали монети гіркою заввишки чотири метри. Частину суми (20 тисяч юанів, або 3200 доларів) покупець усе ж заплатив банкнотами.

Ган пояснив, що працює на бензоколонці та відкладав на автомобіль чайові, які залишали йому водії машин, які користуються послугами АЗС. Китаєць також додав, що йому набридло постійно ходити в банк, щоб міняти монети на паперові гроші. Через скільки років він зміг дозволити собі покупку авто, не уточнюється. Видання також не повідомляє марку придбаної машини. 

Окрім цього, The Shanghaiist пише, що китайські покупці не вперше роблять великі покупки, розплачуючись дрібними монетами. Наприклад, у березні житель провінції Фудзянь оплатив свою нову квартиру, віддавши за неї сто тисяч монет номіналом в один юань кожна.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ