У США з'явиться унікальне шосе для метеликів-монархів

tsn.ua

Адміністрація Барака Обами оголосила про створення нового шосе для метеликів.

Про це повідомляють "Метеовести". Як зазначає видання, за останні 20 років популяцій метеликів-монархів у США скоротилася на 90%. Біологи стверджують що це сталося через істотну урбанізацію та індустріалізацію традиційного маршруту їхньої міграції. На 1500-кілометровому маршруті, який з року в рік долають метелики, залишається все менше місць, де вони могли б "перепочити".

Так вийшло, що шлях міграції метеликів практично збігається з 35-м шосе, що з'єднує кілька штатів. Території, прилеглі до нього, на всій протяжності шосе, і вирішили зробити своєрідним коридором комфорту для прольоту метеликів.

За інформацією видання, еколог Скотт Блек пояснив, що влада вестиме роботу з громадами, муніципалітетами, фермерами та іншими власниками власності, розташованої в межах коридору метеликів-монархів, щоб ті створювали якомога більш сприятливі умови для їх прольоту. Очікується, що ширина такого коридору складе по 100 км в кожну сторону від 35-го шосе.

Відзначається, що ккрім монархів, які бувають тут зрідка, шосе метеликів забезпечить сприятливі умови проживання для різноманітних видів рослин, тварин, птахів і комах.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ