Віллу Майкла Джексона виставили на продаж за 100 млн доларів

espreso.tv

Агентство Sotheby's International Realty виставило на продаж ранчо, яке належало Майклу Джексону.

Про це пише Lenta.ru з посиланням на The Wall Street Journal.

Маєток покійного поп-короля розташований за 40 кілометрів від Санта-Барбари (штат Каліфорнія), і налічує 22 будівлі. Загальна площа ділянки займає більш, ніж десять квадратних кілометрів. 

На території є два озера, каскад ставків, залізничний вокзал і під'їзні шляхи, басейн, зона для барбекю, баскетбольний майданчик і тенісний корт. Крім того, недалеко від головного будинку, в якому знаходиться шість спалень, розташовано два гостьові будиночки з чотирма і двома спальнями відповідно. Однак, агент з нерухомості Сюзан Перкінс зазначила, що парк атракціонів і зоопарк, якими так славиться маєток, не продаються. Проте новому власнику обіцяють, що разом з будинком він отримає кілька лам і 50-місний кінотеатр.

Майкл Джексон придбав ранчо ще у 1987 році за 19,5 мільйонів доларів. Назву Sycamore Valley Ranch (раніше Neverland) воно отримало на честь казкової країни, де жив Пітер Пен - улюблений герой співака. Щорічно, Джексон витрачав на утримання маєтку близько 120 тисяч доларів. Однак, через 15 років співак був змушений продати його через борги. У 2008 році власником Neverland стала компанія Colony Capital, яка перейменувала його і вклала в модернізацію кілька мільйонів доларів, щоб в кінцевому підсумку виставити його на продаж.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ