У США 46-річного жителя в 492-й раз заарештували за пияцтво в громадських місцях

Metropolitan Nashville Police Department

Жителя американського міста Нешвілл, штат Теннессі , за останні 20 років майже 500 разів заарештовували за пияцтво в громадських місцях.

Про це повідомляє CBS News, пише Lenta.Ru.

Як зазначає видання, останній 492-й арешт був проведений, коли поліція побачила 46-річного Роберта Брауна, який пив пиво на узбіччі шосе. Поруч з чоловіком лежали ще п'ять порожніх пляшок з-під алкоголю. Брауна взяли під варту, а через добу суд його відпустив.

В офісі окружного прокурора журналістам розповіли, що з пиякою Брауном знайомі давно. Уперше чоловіка загратували у 1994 році). "Підсудний майже кожен день сидить і випиває в одному і тому ж місці, поки поліція не приходить його арештувати", - розповів прокурор Пітер Фіннеган.

Видання також відзначає, що у бесіді з WKRN-TV Nashville шериф Дарон Холл уточнив, що випадок Брауна не можна назвати унікальним. Він підкреслив, що така поведінка властива наркоманам або людям з психічними захворюваннями.

"Вони потрапляють у в'язницю сьогодні, на наступний день йдуть до суду, і, найімовірніше, їх випускають в термін від 24 до 48 годин. За цей час не так вже й багато можна з ними зробити", - розповів Холл. Він також повідомив, що кожна проведена Брауном доба у в'язниці коштує державі  $100.

Відзначається, за законом штату Теннессі, прийнятому в 1990 році, вживання алкоголю в громадських місцях не є злочином, за який "світить" ув'язнення. Замість цього суддя може призначити арештанту медичне лікування, однак лише в тому випадку, якщо підсудний на це погодиться.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ