У Миколаєві знайшли древнє поховання

unian.ua

У Миколаєві виявили поховання, що відноситься до Черняхівської культури.

Про це повідомляє "УНІАН" із посиланням на Миколаївське міське управління міліції. За інформацією видання, знахідка древньої культури датується III-IV століттям нашої ери.

У правоохоронних органах зазначають, що стародавнє поховання знайшов 20-річний чоловік на своїй земельній ділянці на вулиці Куйбишева 15 травня. "До міліції надійшло повідомлення, що в ході проведення будівельних робіт по вул. Куйбишева в Ленінському районі Миколаєва, на глибині близько 1,5 м, виявлено останки людських кісток і посуд", - повідомили в міліції.

Таким чином, на місце прибула слідчо-оперативна група Ленінського райвідділу міліції та наукові працівники Державної інспекції з охорони культурної спадщини в Миколаївській області. Фахівці оглянули археологічну знахідку і зробили попередній висновок, що ці предмети належать до Черняхівської культури, що датується III-IV століттям нашої ери. Крім того, було вилучено фрагменти кісток скелета та направлено на проведення відповідної експертизи НДЕКЦ при управлінні МВС в Миколаївській області.

Нагадаємо, у Дніпровському районі Києва під час прокладання каналізації знайшли людський череп та кам’яні надмогильні плити. Місцеві жителі кажуть, на цьому місці півстоліття тому було кладовище, і, можливо, знайдено братську могилу часів Другої світової війни. Про знахідку повідомили міліції. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ