Lily: безпілотник, який вміє слідувати за власником

lily.camera

Засновники стартапу Lily представили безпілотник, який вміє слідувати за власником завдяки невеликому GPS-трекеру і технології "комп'ютерного зору".

Стартап Lily презентував однойменні безпілотники з камерою, головна особливість яких - здатність самостійно літати навколо власника і знімати його на відео. Для цього треба лише прикріпити до руки або покласти в кишеню спеціальний пульт управління, повідомляється на офіційному сайті виробника.

Lily не потребує рівної поверхні для того, щоб розпочати або завершити політ, і завдяки стабілізаторам може приземлитися прямо на долоню власника. Безпілотник водонепроникний і, судячи з промо-ролику, може злітати прямо з поверхні води. На одному заряді він може летіти 20 хвилин - після цього його доведеться заряджати протягом двох годин.

Lily записує відео в якості 1080p, а при зменшенні дозволу до 720p збільшується швидкість зйомки до 120 кадрів в секунду. Звук записується через мікрофон в пульті. Серед мінусів безпілотника - відсутність засобів для запобігання зіткнень, через що використовувати пристрій можна тільки на досить широкому відкритому просторі.

Зазначається, що для попереднього замовлення пристрій коштує 499 доларів, а ринкова ціна складе 999 доларів.

Фото: lily.camera

ПРОКОМЕНТУЙТЕ