Японський скульптор створює композиції з молочної пінки

5.ua

Справжні шедеври у кавових філіжанках створює японський митець Кохеї Мацуно. З молочної пінки на латте  він формує цілі скульптурні композиції.

Раніше чоловік працював у відомому ресторані, прикрашав каву візерунками, пейзажами, і навіть портретами улюблених анімаційних героїв. Втім, два роки тому вирішив: щоби справити враження на людей двовимірних малюнків замало. Відтоді захопився пінковою скульптурою. На готові фігури, він наносить фінальні штрихи чорною кавою за допомогою тонкої палички. Митець розповів: у його роботі головне усе робити якнайшвидше. Адже пінка невдовзі опадає, тож на створення шедевру у нього не більше п’яти хвилин.

Кохеї Мацуно, митець: «Мистецтво зображень на каві - стає у світі дедалі популярнішим, навіть світові чемпіонати влаштовують. Щоправда, на них зазвичай  - на поверхні кави просто малюють сердечка чи листочки. Але якби у таких конкурсах  була категорія тривимірних зображень на каві - я б обов’язково взяв участь, і може навіть виграв би».

Акіра Йошіока, місцевий мешканець: «Це просто прекрасно, таку каву навіть шкода пити. Але гадаю, я ще трохи помилуюся - і усе одно вип’ю».  

ПРОКОМЕНТУЙТЕ