Дев’ятирічний львів’янин вижив із 75% опіків

5.ua

Дев’ятирічний львів’янин вижив із 75% опіків, зазнав їх торік. До порятунку долучилися й американські лікарі, власним коштом провели 40 операцій.

Утім, лікарі визнають, випадок унікальний і лише жага до життя допомогла дитині пройти ці випробування. 

Рік тому на долю Володі випали чималі випробування. Під час пожежі хлопчик зазнав опіків 75% тіла. За словами лікарів, шанси на порятунок були мінімальними. Тому вони вирішили ризикнути і доправили юного пацієнта літаком до Бостонської лікарні. Переліт тривав понад дванадцять годин.

"До нас Володю привезли через три тижні після опіків і в нього вже виникли ускладнення. Він за тиждень помирав по три рази на операційному столі. Ми навіть не думали що зможемо це зробити", - сказав Геннадій Фузайлов, лікар клініки Shriners, США, Бостон.

Клініка "Шрайнерс" є світовим лідером у методиці вирощування шкіри. На порятунок Володі лікарня витратила 2 мільйони доларів. У США Володя пройшов 10-місячний курс лікування. Увесь цей час із ним була тітка Христина. Адже мати стала донором шкіри і через стан здоров’я так далеко летіти їй заборонили лікарі.

Нині після щоденної боротьби за життя, Володя безтурботно передивляється фотографії з Бостона. У майбутньому ж на пацієнта чекають ще принаймні кілька операцій з пересадки шкіри.

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ