Російський "Перший канал" визнав підпал трави своїм журналістом при зйомці сюжету про Путіна

скріншот відео \"Первого канала\"

Кореспондент телеканалу знімав сюжет про те, як Путін ліквідовує наслідки пожеж в Сибіру і кинув недопалок у суху траву - винуватця уже затримали.

Про таке повідомляє видання "Коммерсант".

Сьогодні в Хакасії був затриманий кореспондент російського "Першого каналу" Михайло Акімченко. Поки невідомо, чи його звинувачують в ненавмисному підпалі, але в прес-службі каналу повідомили, що такий інцидент дійсно мав місце.

У прес-службі "Першого каналу" журналісту "Коммерсанта" заявили, що інформація про інцидент за участю Михайла Акімченко відповідає дійсності. "Ми визнаємо, що співробітником каналу була допущена недбалість. Учасники цього інциденту будуть покарані. Приносимо свої вибачення", – заявили у прес-службі.

Про затримання в Хакасії кореспондента Північно-Західного бюро "Першого каналу" Михайла Акімченко раніше повідомило місцеве ІА "Хакасія". За даними агентства, інцидент стався в районі селища Колодязне.

Сюжет, задля якого російський журналіст ледве не спалив село, був опублікований на сайті "Першого каналу" 21 квітня. Сюжет мав назву "Президент (Путін – Ред.) провів нараду по ліквідації наслідків НС на території Сибірського федерального округу", передає Inforesist.

Нагадаємо, що площа лісових пожеж на території Забайкалля продовжує зростати: вона збільшилася на 4 га і становить 118 тисяч га. Причиною загорань експерти і пожежники називають саме підпал сухої трави.

За наявними даними, в результаті квітневих пожеж в Хакасії, Красноярському і Забайкальському краях загинуло 34 людини, ще 70 були госпіталізовані.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ