В Хакасії за підпалом трави піймали кореспондента російського "Першого каналу"

ІА \"Хакасія\"

Кореспондент Першого каналу Михайло Акінченко, будучи у відрядженні в Ширінський район Хакасії, був допитаний місцевою поліцією.

Інформагенція "Хакасія" повідомляє, що місцева мешканка написала на петербурзького журналіста заяву в поліцію. Зі слів жінки, напередодні Акінченко, перебуваючи в п'яти метрах від селища Колодязне, кинув на землю недопалок, внаслідок чого загорілась трава.

Зараз за даним фактом проводиться перевірка, а з кореспондента взяли пояснення. Михайло Акінченко зізнався у злочині, і сказав, що хотів підпалити траву, "щоб зняти фон".

Матеріали перевірки будуть направлені за місцем прописки журналіста – в Санкт-Петербург.

Місцеві журналісти обурені: "Звичайно, вдалий кадр багато значить для телевізійників. Проте враховуючи, що вчора в республіці піднявся вітер, вогонь міг би розійтися миттєво. Невже заради красивого "фону" потрібно піддавати небезпеці ціле селище? Жителям району і так дісталося у вогняну Великдень, бояться кожної іскри.

Зате потім, в новинах, черговий заїжджий журналіст на федеральному каналі буде гордо промовляти, як навіть після масштабних пожеж жителі Хакасії продовжують займатися підпалами, а гасити вогонь, звичайно, нікому: ні пожежних, ні місцевої влади поблизу немає. При цьому буде показувати ту саму палаючу смужку трави, яка "вже підбирається до селища"".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ