У Австралії близнючки витратили $250 тис. на пластику, щоб стати абсолютно однаковими

lenta.ru

Австралійки Люсі і Анна Десінк були визнані найоднаковішими у світі близнючками після того, як стали зірками японського гумористичного телешоу. Для досягнення ефекту абсолютно ідентичної зовнішності, 28-річним дівчатам довелося витратити $250 тис. на пластичні операції.

Про це повідомляє The Daily Mail, пише "Lenta.Ru".

Як зазначає видання, до хірургічних втручань близнючки теж виглядали майже однаковими, але мріяли досягти максимальної схожості, для чого звернулися до лікарів. В результаті операції відмінності в їх зовнішньому вигляді не зміг виявити навіть комп'ютер.

У японському телешоу, яке зробило їх відомими, Люсі та Анна змагалися з іншими сестрами-близнючками, влаштовуючи різні розіграші з людьми на вулицях. Проте японські телеглядачі визнали саме австралійок максимально однаковими, а їхні жарти над перехожими - найбільш вдалими.

За інформацією джерел, деякі хірургічні втручання були проведені сестрами не заради досягнення схожості, а з естетичних міркувань. Так, обидві дівчини збільшили груди імплантами, а губи - філлерами. Сестри також зробили татуаж брів, нарощування вій та волосся.

Як пише видання, австралійки народилися з різницею в одну хвилину. Вони майже ніколи не розлучаються та їдять однакову їжу, щоб підтримувати однакову вагу. Сестри сплять в одному ліжку і ділять одного бойфренда на двох. Люсі і Анна зустрічаються з електромеханіком Беном Бірном з їхнього рідного міста Перта.

"Раніше у кожної з нас був свій бойфренд, але це було незручно. Тепер все набагато простіше, і це прекрасно. Ми постійно разом - я і моя сестра. Це не дивно для нас. У нас однаковий смак, так що нам подобаються одні й ті ж хлопці. А чоловіки завжди в душі мріють про двох подружок", - розповіли близнючки.

Чи є звання найоднаковіших близнючок отримане Люсі і Анною у світі офіційним, The Daily Mail не уточнює.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ