Дощ

Коли в Україні припиняться дощі – прогноз синоптика на цей тиждень

Shutterstock

Погода буде мінливою

У більшості українських регіонів упродовж цього тижня зберігатиметься спекотна погода, але також очікуються зливи, грози, град і шквали. Коли припиняться опади – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Meteoprog.

Синоптик Ігор Кібальчич прогнозує у західних, північних та місцями центральних областях короткочасні дощі 4 червня. Також опади та шквали 20-25 м/с можливі на Київщині.

У середу, 5 червня, в усіх областях крім південно-східних очікуються дощі з грозами. У денний час також можливий град і шквали, 15-20 м/с.

У четвер, 6 червня, у центральних і південних областях буде переважно сухо, а ось на решті територій грозові дощі. У деяких областях можливі град та шквали, 15-20 м/с.

У п'ятницю, 7 червня, на території України опадів не очікується. У суботу та неділю у центральних регіонах можливі короткочасні грозові дощі, а у другій половині дня – сильні зливи, град та шквали, 17-22 м/с.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як позбутися пітливості влітку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше