Деталізований знімок Сонця

Сонячний зонд Parker показав виверження плазми на Сонці з близької відстані – відео

cosmic_background / Instagram

Апарат показав явище з нового унікального боку

Національне космічне агентство NASA оприлюднило відеозапис, який зробив і надіслав сонячний зонд Parker під час прольоту через корональний викид маси (КВМ), передає "Дивогляд".

Корональний викид маси – це виверження плазми та енергії з сонячної корони, що впливає на зміни космічної погоди у нашій Сонячній системі.

Апарат показав явище з нового унікального боку з максимально близької доступної глибини. Камера ширококутної зйомки для сонячного зонда Parker Solar Probe (WISPR) зафіксувала проходження космічного апарата крізь корональний викид маси.

Сонячний зонд NASA Parker розпочав свою місію у серпні 2018 року з метою дізнатися більше про поведінку Сонця та вплив процесів на зірці на нашу Сонячну систему. Зонд вже зробив унікальні зображення Венери та надав цінну інформацію про взаємодію планети із Сонцем.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчений описав загибель Сонця.

Дивіться також відео 5 каналу: У Черкасах укриттів вистачить лише на третину містян! Мобільні укриття компенсують дефіцит

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ