Пляшка з посланням

У США студентка знайшла пляшку з посланням, яка провела в океані майже 10 років – фото

Shutterstock

Вона розшукала автора листа

Студентка Кессіді Біч виявила на острові у Вест-Індії пляшку з посланням, яку кинули у воду біля узбережжя Массачусетс майже 10 років тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Nantucket Current.

Дівчина та інші студенти розбили пляшку, в якій виявили повідомлення із зазначеною датою 30 вересня 2004 року. Далі вони провели пошуки в Інтернеті та дізналися, що автор послання, Пеннел Еймс, викинув кілька пляшок в океан.

Він займався риболовлею, а безпосередньо цю пляшку викинув в Атлантичний океан біля узбережжя Нантакет. Інші його послання знаходили в Луїзіані, на Бермудських островах, Кубі, Англії, Ірландії та Франції.

Лист у пляшці містив адресу для відповіді. Кессіді написала адресату, що вона буде у Вудс-Хоулі (штат Массачусетс), щоб провести літнє стажування у Національному управлінні океанічних і атмосферних досліджень.

Еймс і його дружина Шерон запросили Біч повечеряти з ними у їхньому котеджі. За їхніми словами, це лише другий раз, коли вони змогли зустрітися з людиною, яка знайшла одне з їхніх повідомлень. Виявилося, що це найстаріша пляшка за критерієм часу, який минув між її запуском і моментом, коли її знайшли.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка виявила на пляжі пляшку з запискою, яку кинули у воду 34 роки тому, і знайшла автора.

Дивіться також відео 5 каналу: ВЖЕ НАШУМІВ У СВІТІ: допрем'єрний показ фільму "ЗАЛІЗНІ МЕТЕЛИКИ" про збитий росіянами рейс MH17

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ