Максим і "Санта"

Врятований з окупованого лівобережжя Херсонщини хлопчик розповів, як з рідними рятувався від затоплення – відео

hromadske.ua

З'явилися зворушливі кадри, де дитина зустрічається з військовим, який дроном передав йому воду

12-річний Максим розповів, як він, його мама, сестра та домашні улюбленці намагалися врятуватися від затоплення на окупованому лівобережжі Херсонської області. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Громадське".

Українські захисники евакуювали хлопчика та його рідних з Чайок-2, що під Олешками. Родина, яка перебувала на окупованій росіянами території, благала про допомогу на даху будинку. Саме тоді їх помітили наші військові за допомогою дрону.

Вони скинули потерпілим від російського теракту воду та їжу, а потім дивовижним чином організували евакуацію.

"Ми приїхали з Чайки-2. Там все затоплене. Ми спочатку були у сусідки, ми туди перебралися. Потім вода навіть її почала підтискати", – поділився Максим.

За словами 12-річного, спочатку він і його рідні перебували приблизно годину на 2-му поверсі, але згодом через затоплення вони перемістилися на горище. Також журналістам вдалося зняти на відео момент зустрічі маленького українця та військового, який завдяки дрону передав родині воду.

Раніше Зеленський прибув у Херсон на переправу, де ведеться евакуація людей.

Дивіться також відео 5 каналу: "АналоговНЄТ". СУПЕРЗБРОЯ пУТІНА та ГІТЛЕРА | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ