ЗСУ

Психоемоційний стан на 231-й день війни: що ми відчуваємо і як давати цьому раду – відео

Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

Цивільні почали більше сваритися

Український захисник і народний психолог Тарас Білка оприлюднив черговий аналіз психоемоційних станів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його YouTube-канал.

Цивільні: стан "сумніву", вчора ракетні удари терористів вивели з ладу у Львові 4 електропідстанції, частина міста залишилися без електроенергії, на Хмельниччині, Чернігівщині, у Вінниці аварійні відключення, Київщині, Запорізькій області. Також є графіки відключення, режим економії, але не всі будинки підпадають під графік таких планових відключень. Від цього у людей є серйозне потрясіння та загострення станів, бо бояться як пережити цю зиму, якщо будуть такі перебої.

Однак, необхідно згадати, в які саме дні ворог вже застосував проти нас ІПСО, пов'язані з холодною зимою та з енергетичною кризою. Вперше такі ІПСО ми почули в 185 день війни, в 196 ті ж самі наративи просувалися, потім у 201 день, потім у 203. Є певні інтервали, та всі ці ІПСО стосовно поганої енергетики та стосовно ймовірної відсутності електроенергії, стосовно холодної зими.

Вони весь цей час працювали як зонд на різні вікові та соціальні категорії населення. Їм було потрібно прозондувати різні фокус групи та сьогодні це найпотужніше ІПСО. Воно працює на всі категорії населення, яких стосується відключення електроенергії. Наслідок стану сумніву – збільшення кількості сварок на побутову рівні. У людей накопичилося дуже багато негативного стану, гніву, який би спрямувати в ідеалі на терористів.

Просто треба розуміти, що цьому передує, як застосовані проти вас ті ж самі ІПСО. Намагайтеся тримати голову холодною, тому що не треба підігрувати терористам. Усі ці сварки, емоційна нестабільність тільки підігріватиме, бо в такому стані людиною легко маніпулювати.

Окупанти: ІПСО щодо критичної інфраструктури та зими.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як впоратися зі стресом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ