Історія Тоні Гарнетта

"Я більше не можу її терпіти": британець, який покинув родину заради біженки з України, розірвав стосунки

MailOnline

За словами чоловіка, у дівчини може бути посттравматичний розлад через війну

Тоні Гарнетт вирішив перестати зустрічатися з українкою Софією Каркадим, яка втекла від російського вторгнення до Великої Британії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на MailOnline.

Це сталося через 4,5 місяці спільного життя. Заради цих стосунків чоловік покинув свою кохану та двох дітей, але згодом розчарувався у своєму рішенні. За словами Тоні, Софія не вміє вживати алкогольні напої і навіть пошкодила ножем їхній орендований будинок, після чого чоловіку довелося звернутися до поліції.

"Я більше не можу терпіти її образи чи гнів. Я залишив Лорну (колишню кохану – "Дивогляд") і своїх двох дітей заради неї, і доклав усіх зусиль, щоб допомогти їй зберегти нас разом. Я сподіваюся, що вона знайде безпечне місце для життя і буде в щасливішому місці. Але вона не для мене", – поділився Гарнетт.

Після розриву, як стверджує британець, він отримував листи від українки. Вона писала, що кохає його та хоче помиритися. Однак, Тоні не хоче давати їй "черговий шанс" і вважає, що у Софії може бути посттравматичний розлад через війну.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що скандальний засновник Pink Floyd Роджер Вотерс звернувся до путіна та послав його "на*уй".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ