ракета

Китайська ракета зіткнеться з Землею – в якому регіоні це відбудеться

CNN

Фахівці уважно стежать за цим космічним апаратом

Нова китайська ракета "Чанчжен-7" стартувала з космодрому Венчан і вивела в космос телекомунікаційний супутник. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням Aljazeera, цей апарат вже незабаром впаде на Землю.

Зазвичай, після того, як ракета відправляє в космос на орбіту навантаження, вона здійснює керований спуск і згоряє в атмосфері над регіоном Землі, що було визначено ще заздалегідь. Наприклад, ним може бути незаселена ділянка океану.

У цьому випадку у Китаї не забезпечили контрольований спуск залишків ракети "Чанчжен-7". У зв'язку з цим фахівці прогнозують, що апарат впаде на Землю в районі Філіппінів.

Щоправда, після того, як китайська ракета вивела супутник на орбіту, її уламки продовжували кружляти навколо нашої планети. Коли вони знову увійдуть в атмосферу і де саме це відбудеться наразі невідомо.

У Філіппінському космічному агентстві прокоментували падіння уламків ракети і повідомили, що фахівці уважно стежать за ними. За попередньою інформацією космічне сміття впаде або за 71 км від філіппінського муніципалітету Бургос, або за 52 км від Санта-Ани.

Ймовірність того, що уламки ракети впадуть на населені пункти або якісь наземні об'єкти, невелика. Водночас із цим, вони загрожують кораблям, літакам, рибальським човнам та іншим об'єктам, що перебувають у зоні падіння.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у NASA показали місце зіткнення ракети з Місяцем.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ