Роджер Вотерс

Засновник Pink Floyd закликав Україну відмовитися від західної зброї і піти на територіальні поступки росії

Roger Waters / Facebook

Музикант відмітив, що саме "крайні націоналісти" сприяли тому, щоб наша країна опинилася в умовах війни

Колишній лідер гурту Pink Floyd Роджер Вотерс звернувся до українців і української влади з закликом відмовитися від західної зброї, оскільки вона лише сприяє продовженню війни, повідомляє "Дивогляд". 

Музикант висловив свою позицію після інтерв'ю першої леді України для BBC. Він надіслав особистого листа до Олени Зеленської, в якому закликав піти на поступки росії.

У своєму інтерв'ю Зеленська сказала: "Чим більшою буде підтримка України, тим коротшою буде криза". Ймовірно, що Роджер Вотерс не погодився з такою думкою жінки:

"Якщо під "підтримкою України" ви маєте на увазі продовження поставок Заходом зброї арміям київського уряду, то, боюсь, ви трагічно помиляєтесь. Підкидання палива, у вигляді озброєнь, у пожежу, ніколи не допомагало скоротити тривалість війни у ​​минулому, і не допоможе зараз", – заявив Вотерс.

Музикант закликав Зеленську поговорити з чоловіком і вмовити його "припинити громадянську війну на Сході країни, встановити мир на Донбасі та надати часткову автономію Донецьку та Луганську". Артист також наголосив на необхідності реалізувати Мінські домовленості.

Роджер Вотерс вважає, що сьогодні Україною правлять "сили крайнього націоналізму", мовляв, що саме "крайні націоналісти" сприяли тому, щоб наша країна опинилася в умовах війни.

Якою була реакція українського суспільства?

Активні користувачі мережі не змогли пройти повз такої заяви. Вони висловили своє обурення заявою Вотерса і залишили чимало гнівних коментарів під дописом:

  • "Припиніть звинувачувати жертву, Роджере! путін – вбивця!";
  • "Ви маєте написати путіну, щоб він повернув Україні її землі!";
  • "Тепер заспівайте для батьків, чиїх дітей вбили в Україні!".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в угорському шкільному підручнику назвали події в Україні "громадянською війною" і показали, як росія, ЄС і США ділять між собою її території.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ