Миття посуду

Як приготувати миючий засіб для посуду – поради

Shutterstock

Магазинні засоби для миття посуду містять у собі багато хімічних речовин, що агресивно впливають на шкіру. Разом із цим вони не є екологічними, а отже можуть завдати шкоди організму людини.

Саме тому "Дивогляд" ділиться з вами рецептами, які допоможуть в домашніх умовах приготувати миючий засіб, який не нашкодить.

Гірчиця та вода

У глибоку ємність налийте 1 л гарячої води і додайте 2 ст.л. гірчиці. Ретельно перемішайте так, щоб від гірчичного порошку не залишилося грудочок. У результаті має вийти густа піна, якою можна мити посуд.

Гірчична рідина також чудово вимиває жир з посуду. Її також можна заливати у посудомийну машину, у відсік для порошку.

Сода та перекис водню

У склянку з гарячою водою насипте 1 ч.л. кальцинованої соди і 1 ч.л. перекису водню. Ретельно перемішайте і мийте посуд.

Мильний засіб

Інгредієнти:

  • господарське мило – 50 гр;
  • гліцерин – 8 ст.л.;
  • гаряча вода – 1 л;
  • горілка – 2 ст.л.

Приготування:

Господарське мило натріть на дрібній тертці і залийте цю суміш 30 мл гарячої води. Поставте посуд з мильним розчином на кілька хвилин у мікрохвильовку або водяну баню, щоб мило розчинилося. Після цього додайте гліцерин і горілку, щоб вийшов гель. Перелийте отриману масу в зручну ємність і використовуйте для миття посуду.

Аміак

Цей розчин добре впорається зі складними забрудненнями, однак, використовувати його краще на свіжому повітрі, щоб уникнути отруєння організму.

Дві столові ложки аміаку розведіть у 200 мл теплої води. Покладіть у рідину губку і потріть нею брудний посуд. Залиште у такому вигляді на годину, а після цього видаліть залишки бруду за допомогою м'якої щітки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як відтерти залишки скотчу від вікна і скла.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ