Смартфон

В Україні створили додаток для взаємодопомоги між українцями під час війни

Shutterstock

Застосунком може скористатися кожен охочий

В Україні створили безкоштовний застосунок, через який можна отримувати і надавати допомогу під час війни, повідомляє "Дивогляд".

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі оголосив про створення спеціального мобільного додатку Lepta, призначеного для взаємодопомоги. 

"Кілька днів тому запустили застосунок Lepta, де зручно адресно допомагати або ж просити про допомогу", – йдеться у повідомленні.

Особливістю застосунку є те, що між тим, хто допомагає, і тим, хто отримує допомогу, немає посередників.

"Створюєте ініціативу: пост про необхідну та конкретну допомогу – комусь чи собі. Вказуєте точну адресу, за якою цю допомогу чекають. Пост відображається у стрічці програми та на карті. Кожен, хто може допомогти, бачить, де, хто та яку допомогу чекає. Надавши допомогу, викладаєте звіт. Все прозоро та чесно", – додав Федоров.

Завантажити додаток і скористатися ним може будь-хто. Для цього Lepta необхідно завантажити на свій девайс з AppStore або Google Play.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні створили додаток, який може визначити відстань до вибуху.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ