Кенгуру

У харківському екопарку від обстрілів померли два кенгуру

Shutterstock

Тварини налякані, замучені та зголоднілі

В харківському екопарку "Фельдман парк" від вибухів та пострілів померли два кенгуру, повідомляє "Дивогляд.

Через постійні обстріли російськими окупантами тварини вимушені виживати в поганих умовах. Для їхнього повноцінного утримання бракує води та їжі.

Власник екопарку Олександр Фельдман повідомив, що тварини мешкають близько до лінії вогню, тож їхня домівка постійно перебуває під обстрілами.

Тварини налякані, замучені та зголоднілі. Намагаючись погодувати тварин і врятувати їхні життя, двоє працівників екопарку пожертвували своїми.

У середу, 9 березня, екопарк вкотре обстріляли. Від цього загинули два кенгуру.

"Наш екопарк знову обстріляли. Снаряди прилетіли в район експозиційного комплексу "Австралія". На жаль, без жертв серед тварин не обходиться, ті, хто не постраждав – дуже налякані, крім того, їх не дуже часто, на жаль, вдається погодувати, до них зараз дуже важко дістатися, та й їжі не вистачає. Ми робимо все, щоб евакуювати в безпечні місця максимальну їх кількість", – сказав Фельдман.

Через неможливість безпечної евакуації тварини вимушені залишатися в зоні бойових дій. Частину з них Олександр Фельдман забрав до себе додому, а дехто з мешканців екопарку втік.

"Мій будинок перетворився на ковчег Ноя, я сам – трохи став Мазаєм. У кожній кімнаті, в кожному кутку хтось живе. У басейні живуть марабу, черепахи. На ліжку, під ліжком хтось є. Я сплю поруч з мавпами, у мене в ногах стоять чотири ящики з тваринами", – розповідає голова екопарку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як заспокоїти тварину під час вибухів та пострілів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ