Google

Google залишається позаду: який сайт став найпопулярнішим серед користувачів

Shutterstock

Пошуковик вперше за 10 років втратив лідерство

Ось уже багато років найвідвідуванішим сайтом вважалася пошукова система Google, якою користуються в усіх країнах. Однак, у сучасному світі з'явилася ще більш популярна платформа, яка потіснила пошукового гіганта, повідомляє "Дивогляд".

Американський хостинг-провайдер Cloudflare у співпраці з платформою Alexa.com провели аналіз відвідуваності сайтів по всьому світу за 2021 рік. Отримана статистика здивувала всіх. 

Вперше за десять років першість здобула не пошукова платформа Google. Більше того, цей сайт опустився на кілька позицій, поступившись соціальній мережі Facebook. Але навіть не ця платформа посіла перше місце. 

Лідером став популярний молодіжний сервіс TikTok, який буквально заполонив простори Інтернету. Минулого року ця соціальна мережа посідала сьоме місце, а сьогодні перестрибнула Netflix, Amazon, Apple, Microsoft, Facebook та Google.

Першість TikTok забрав ще у лютому, але тоді Google зумів повернути собі лідерство аж до останнього місяця літа. Відео платформа TikTok посунула пошуковик 10 серпня і утримає першу позицію ще й досі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що найбільше шукали користувачі Google у 2021 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ