Очікується, що такий спосіб допоможе країні позбутися залежності від імпорту продукції з інших країн
Вчені з Китаю знайшли спосіб, як перетворювати промислові викиди на їстівний корм для тварин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Time.
Фахівці зуміли створити технологію, за допомогою якої можуть синтезувати білки з азоту та оксидів вуглецю, що містяться здебільшого у промислових викидах. Цей продукт стане альтернативою соєвим бобам, якими у Китаї годують свиней.
Для виготовлення їстівного корму фахівці використовують спеціальну бактерію Clostridium autoethanogenum, яку перероблюють.
Варто відмітити, що у Китаї вирощують найбільшу кількість свиней, ніж у будь-якій іншій країні світу. Разом із цим зростає попит на корм для тварин, 80% якого імпортують з Аргентини, Бразилії, США та інших держав.
Щоб уникнути такої залежності від імпорту вчені створили технологію з виробництва синтетичного білка, який стане чудовим замінником соєвих бобів.
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Японії на офісну роботу наймають вуличних котів.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!