свині

Китайські вчені зуміли перетворити промислові викиди на корм для тварин

depo.ua

Очікується, що такий спосіб допоможе країні позбутися залежності від імпорту продукції з інших країн

Вчені з Китаю знайшли спосіб, як перетворювати промислові викиди на їстівний корм для тварин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Time.

Фахівці зуміли створити технологію, за допомогою якої можуть синтезувати білки з азоту та оксидів вуглецю, що містяться здебільшого у промислових викидах. Цей продукт стане альтернативою соєвим бобам, якими у Китаї годують свиней.

Для виготовлення їстівного корму фахівці використовують спеціальну бактерію Clostridium autoethanogenum, яку перероблюють. 

Варто відмітити, що у Китаї вирощують найбільшу кількість свиней, ніж у будь-якій іншій країні світу. Разом із цим зростає попит на корм для тварин, 80% якого імпортують з Аргентини, Бразилії, США та інших держав. 

Щоб уникнути такої залежності від імпорту вчені створили технологію з виробництва синтетичного білка, який стане чудовим замінником соєвих бобів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Японії на офісну роботу наймають вуличних котів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ