чоловік подолав ковід та пережив інсульт

Давали лише 1% на життя: українець подолав коронавірус та пережив інсульт – відео

rai.ua

Чоловік упродовж 48 днів перебував у реанімаційному відділі

Мешканець Івано-Франківської області – 62-річний Володимир Литвиняк пережив інсульт та подолав COVID-19 з ураженням легень на 95%. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на RAI Media group.

Володимир близько трьох місяців змагався за життя із коронавірусом. Чоловік упродовж 48 днів перебував у реанімаційному відділенні, 37 з них провів під апаратом ШВЛ. 

Медики були впевнені, що пацієнт не виживе та давали йому лише 1% на життя. У диво не вірила навіть його донька, яка кілька разів прощалась із батьком. 

"Він поступив до нас у вкрай важкому стані, самостійно він дихати не міг, був під'єднаний до апарату штучної вентиляції легень. На ньому він перебував 37 днів. Самостійного ефективного дихання не було", - розповів лікар анестезіолог-реаніматолог Юрій Манівчук.

Однак, Литвиняк не збирався йти з цього світу. Він подолав усі хвороби, вийшов з важкого стану та продовжує жити. Через інсульт чоловік вимушений наново вчитися ходити та говорити. Лікарі стверджують, що він демонструє вражаючі результати.

"Стан хворого в динаміці з покращенням, він вже не кисневозалежний, вдома періодично перебуває на оксигенотерапії, але сатурацію отримує. Його чекає довгий реабілітаційний період", - зазначив лікар.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Ізраїлі вакциновані препаратом Pfizer заразилися індійською Delta.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ