Сніданок

Продукти, які позбавляють вашу ранкову вівсянку користі

Shutterstock

Одним з найпоширеніших сніданків у більшості людей є вівсяна каша. Вона насичує наш організм необхідними елементами, завдяки яким ми набуваємо заряду активності.

Однак, її велику користь може зіпсувати навіть один шкідливий продукт. Щоб цього не відбулося, "Дивогляд" вирішив розповісти вам про найпоширеніші з них. 

Цукор

Цукор
Цукор
Фото: Shutterstock

Для підсолоджування будь-якого продукту найчастіше використовують саме цукор. Декому здається, що його вживання у невеликій кількості аж ніяк не зашкодить організму. І це дійсно так, але за умови, якщо це відбувається лише кілька разів на місяць, а не щоранку. 

Замість цукру варто надати перевагу одній чайній ложці меду. Він придасть вашій страві солодкості та принесе користь організму. 

Топінг та шоколад

Вівсянка з шоколадом
Вівсянка з шоколадом
Фото: Shutterstock

Топінг можна характеризувати, як рідку версію цукру із додаванням консервантів. Більшість фуд-блогерів, для надання страві естетики, використовують топінги, однак умовчують про їх негативний вплив на організм. Інколи, замість топінгу обирається топлений шоколад, або його шматочки. Однак, шкідливість продукту від цього не зменшується.  

У цьому випадку варто також звернутися до меду. Просто полийте ним вівсянку і вона так само набуде естетичного вигляду. 

Цукати, або карамелізовані фрукти

Вівсянка з цукатами та карамелізованими фруктами
Вівсянка з цукатами та карамелізованими фруктами
Фото: Shutterstock

Цукати – це зварені у цукровому сиропі шматочки фруктів, які не несуть ніякої користі. Те саме можна сказати й про карамелізовані фрукти.

Замість них додайте до каші горіхи та сухофрукти (наприклад, фініки, курагу, або родзинки). Горіхи наситять ваш організм необхідними корисними жирами, а сухофрукти стануть підсолоджувачем. 

Йогурт

Вівсянка з йогуртом
Вівсянка з йогуртом
Фото: Shutterstock

Мова йде саме про йогурти, до складу яких входять харчові барвники, шкідливі елементи та підсилювачі смаку. Останній з них викличе у вас почуття голоду вже за годину. 

Зверніть увагу на натуральні йогурти, у складі яких є лише цільне або нормалізоване молоко та бактерії.

А що ви додаєте до своєї ранкової вівсяної каші? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 5 продуктів, які не можна вживати на порожній шлунок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ