Смарт-годинник

В Японії розробляють пристрій, який заряджатиме натільні девайси через людський піт

Shutterstock

Розповідаємо, як він функціонує

Група японських вчених з Токійського університету науки працює над розробкою біосенсорів, що здатні живити натільну електороніку за допомогою людського поту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Journal of Power Sources.

Річ у тому, що піт містить у собі хімічну речовину – лактат, яка сприяє виробленню енергії, що підійде для живлення переносних пристроїв. 

Науковці представили світові нову конструкцію масиву біопаливних ячейок. Вона має вигляд паперової пов'язки з ефектом водовідштовхування, та призначена для носіння виключно на тілі людини.

Вона працює шляхом вимірювання біосигналів. Завдяки електрохімічним реакціям, що відбуваються між лактатом з поту і ферментом з електродів – виробляється електричний струм, який передається на пристрій за допомогою струмоприймача, який створено з провідної вуглецевої пасти. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що американські вчені створили новий тип робота, який працює без процесора та акумулятора.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ