Немовля у підгузку

Памперси: переваги, недоліки і основні категорії

Shutterstock

Історія появи одноразових підгузків починається з 1951 року, коли багатодітна мама запатентувала свій виріб: непромокальні трусики

Хоча вважається, що перший такий виріб з'явився в 40-х роках. У 70-х роках з'явилися всім добре відомі памперс, і сьогодні вони є обов'язковим атрибутом кожної молодої мами, зменшуючи кількість прання і спрощуючи догляд за маленькою дитиною. Компанія-виробник істотно розширила пропонований асортимент, запропонувавши своїм покупцям продукцію для різних вікових груп.

Переваги та недоліки

Суперечки про доцільність і безпеку одноразових підгузків виникають знову і знову. У кожного опонента є свої доводи щодо переваг використання і недоліків подібних виробів. До основних переваг варто віднести:

  1.     Сухість. Поглинаючий шар досить швидко поглинає вологу. Хороша паропроникність дозволяє уникнути парникового ефекту. Це дозволяє уникнути появи дерматиту, попрілості, роздратування на чутливій шкірі немовлят.
  2.     Комфортність. Форма і виконання кожної моделі ретельно продумано. Дитина не відчуває дискомфорту під час тривалих прогулянок в літню і зимову пору року.
  3.     Склад. При виборі матеріалу компанія-виробник особливу увагу приділяє безпеці. Одноразові підгузки є гіпоалергенними. Винятком є індивідуальна непереносимість якогось певного речовини.
  4.     Спокій мами і дитини. Не відчуваючи дискомфорту, дитина міцно спить, а мама отримує можливість для повноцінного відпочинку.
  5.     Надійна фіксація. Форма кріплення ретельно продумана. При правильному виборі моделі памперс залишиться на місці навіть під час активних руху.

Недоліків у подібної продукції не так вже й багато. Основним молоді мами вважають вартість. Будучи у відпустці по догляду за дитиною, вони дещо обмежені в коштах. Доводиться ретельно контролювати всі витрати з сімейного бюджету.

На https://prostor.ua/ru/podguzniki-pampers/ часто проводяться акції. Необхідну модель можна придбати з солідною знижкою. Це оптимальний варіант для тих, хто не хоче переплачувати за бренд і не готовий відмовитися від якості на користь більш бюджетного аналога.

Основні категорії

У кожної дитини свої потреби. Знаючи про це, компанія виробник запропонувала підгузки для різних категорій малюків. Лінійки, що випускаються, відрізняються за:

  1.     Вагою дитини. Рекомендований діапазон вказаний на кожній упаковці. При виборі слід орієнтуватися на середнє значення. В такому підгузку буде комфортно малюкові з нормальною комплекцією. Якщо дитина худорлявий, зверніть увагу на максимальне значення.
  2.     Статтю дитини. У продажу найчастіше зустрічаються універсальні підгузки-трусики "Памперс". Однак компанія-виробник пропонує і моделі, призначені спеціально для хлопчиків або дівчаток. При їх розробці враховувалися анатомічні особливості кожної статі.
  3.     Типом кріплення. Для новонароджених малюків найкращим варіантом є моделі на липучках. Їх зручно надягати і знімати. Для дітей, які вже повзають або самостійно ходять, кращі трусики на гумці. Вони щільно облягають фігуру і не сковують рухи.
  4.     Вартістю. У каталозі виробника є моделі з різним ціновим сегментом.

Щороку каталог виробника розширюється. Компанія активно впроваджує інноваційні розробки, пропонуючи одноразові підгузки з поліпшеними характеристиками. Це пояснює популярність памперсів у мешканок України і великої кількості інших країн.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ