Автомобіль

Оренда авто: як їздити в локдаун безпечно

Shutterstock

Чудова альтернатива таксі

В автопрокаті SIXT розповіли про переваги оренди автомобіля в період жорстких обмежень у сфері громадського транспорту у великих містах України.

Пропускна система, рух метро, трамваїв, тролейбусів і маршрутних таксі тільки в певні години та інші обмеження сильно ускладнили переміщення громадян. Незважаючи на дозвіл працювати віддалено, багато людей технічно не мають такої можливості, а добиратися потрібно.

Особистий автомобіль, а то і два на сім'ю, можуть дозволити собі далеко не всі. Багатьох виручають таксі, але вони мають чимало недоліків:

  • У мегаполісах час очікування замовленої машини може становити 30-40 хвилин, а іноді до години. Це позбавляє можливості планувати поїздку - легко можна запізнитися на роботу або важливу зустріч.
  • Наша реальність така, що багато таксопарків у великих містах, розуміючи, що у людей виникли проблеми з транспортом, не пішли назустріч, а навпаки, в 2-3 рази підняли ціни. З "новими" тарифами дозволити собі регулярні поїздки на таксі можуть далеко не всі.
  • Поганий технічний стан автомобілів у деяких таксопарках і манера водіїв спілкуватися з пасажирами, яку простіше назвати хамством.
  • Таксопарк може скасувати поїздку без пояснення причин - цим грішать багато компаній.
  • Говорячи про коронавірус, не можна забувати про підвищену ймовірність заразитися в таксі. Хвороба має довгий інкубаційний період, тому навіть водій, який вже хворіє, цілком може про це не знати, але успішно заражає пасажирів. І навпаки.

Цих недоліків позбавлена сфера прокату транспорту. Правда, вона підійде лише тим, хто водить автомобіль не менше двох років, але не має особистого транспорту (або тимчасово позбавлений можливості експлуатувати свій автомобіль). Так, оренда авто від SIXT — це:

  • великий автопарк з машинами всіх популярних класів: від малолітражок до позашляховиків і авто представницького класу;
  • цілодобова підтримка клієнтів: якщо орендований автомобіль поламався в дорозі, представники сервісу приїдуть до місця поломки і нададуть новий;
  • всім машинам з автопарку компанії не більше двох років або вони мають пробіг до 100 тисяч кілометрів.

Кожна машина перед орендою проходить техогляд у присутності клієнта. Це дозволяє в майбутньому уникнути проблем при поверненні депозиту.

Мінімальний вік орендаря - 21 рік (25, якщо мова про оренду авто бізнес-класу).

На те, щоб оформити автомобіль в прокат, необхідно не більше 10-20 хвилин. Сюди входить оформлення договору, огляд авто і оплата.

Звичайно, більшість клієнтів SIXT воліють звертатися в один з офісів, які розташовані в багатьох містах країни. Але в якості додаткової послуги передбачена оренда машини там, де це зручно орендарю. Те ж саме стосується повернення авто. Крім того, орендувати/повернути машину можна в будь-який день тижня і будь-який час доби (додаткова послуга).

Якщо необхідно, компанія оснастить автомобіль дитячим автокріслом і системою навігації. Передбачена можливість делегувати право управління кільком особам.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ