LG

Компанія LG відтепер не вироблятиме смартфони

Shutterstock

Розповідаємо, коли офіційні версії пристроїв зникнуть з ринків

Всесвітньовідома компанія LG, яка з 1990 року займалася випуском мобільних телефонів, повідомила про зупинення виробництва смартфонів. Як повідомляє "Дивогляд", про це йдеться на офіційному сайті компанії. 

Вже до 31 липня офіційні версії девайсів повністю зникнуть з ринків. Однак, після цього, компанія не припинить свого існування, а займеться, зокрема, виробництвом деталей для електромобілів та інших пристроїв.

"Стратегічне рішення LG вийти з неймовірно конкурентного сектора мобільних телефонів дозволить компанії зосередити ресурси в таких областях зростання, як компоненти для електромобілів, девайси, розумний будинок, робототехніка, штучний інтелект і рішення для бізнесу, а також платформи і сервіси", – заявили представники компанії.

Існуючі на сьогоднішній день моделі смартфонів залишаються доступними для продажу. Більш того, підрозділ компанії – LG Electronics продовжить надавати сервісну підтримку користувачам та оновлюватиме програмне забезпечення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Apple представить нове покоління операційних систем для пристроїв.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ