Банкомат

Як правильно зберігати банківські картки

Shutterstock

Скористайтеся цими порадами

Весь сучасний світ вже майже повністю відійшов від використання грошових купюр на користь банківських карток. Так, це дійсно зручно. Більше ніяких монет та порваних грошей. Але, щоб ваша банківська картка слугувала вам протягом довгих років, необхідно знати, як правильно її зберігати. 

"Дивогляд" повідомляє, що трьома рекомендаціями, щодо правильного місця зберігання банківської картки поділився портал iTech.

Не залишайте картки у кишенях

Звичайно, покласти картку у кишеню одягу, щоб потім швидко її дістати – дуже зручно. Однак, сторонні предмети, на кшталт ключей або монет, можуть пошкодити вибитий номер, або, що ще гірше, магнітну смужку. Це призведе до того, що картка припине працювати. 

Не зберігайте картки у чохлі телефону

Один з найпоширеніших місць для зберігання картки - чохол телефону. Зручно, але небезпечно, оскільки картка може розмагнітитись, або взагалі загубитися.

Не залишайте картку на сонці

Корпус банківської картки являє собою шматочок пластику, який, за високої температури, може із легкістю розплавитися, або деформуватися. Тож, бажано зберігати її у гаманці, або якійсь темній шухляді.

А як ви зберігаєте свої банківські картки? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, якими банкоматами користуватися небезпечно.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ