Негода

Якою буде погода на початку тижня – синоптики

Shutterstock

Деяким українцям треба готуватися до снігу та дощу

Західні та північні області в понеділок, 22 березня, застануть мокрий сніг з дощем. Інші території України не зштовхнуться з істотними опадами, повідомляє Укргідрометцентр.

На думку синоптиків, 22 березня буде прохолодна та вітряна погода, а також місцями будуть сніжні опади. Зокрема, на західних територіях України очікують вологу погоду та мокрий сніг з дощем. Показники на стовпчиках термометрів будуть коливатися від +4 до +6 градусів.

На східних територіях експерти опадів не прогнозують, замість яких має бути сонячно. Тут температури повітря буде від +4 до +7 градусів.

Прогноз погоди
Прогноз погоди
Фото: meteo.gov.ua

На півночі нашої країни експерти очікують присутність мокрого снігу та дощу. Температура має бути від +3 до +6 градусів. Жителі південних областей застануть суху погоду, але в Одесі та в Сімферополі все ж таки буде дощ. Показники на стовпчиках термометрів будуть коливатися від +4 до +6 градусів.

Прогноз погоди
Прогноз погоди
Фото: meteo.gov.ua

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Україна піднялася у рейтингу найщасливіших країн світу ООН.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ