Бо Хупер

Як живе дівчина, що має 25 особистей у своєму тілі – подробиці

Daily Mail

23-річна Бо Гупер досі не може знайти роботу

Мешканка англійського міста Плімут розповіла, що в її тілі поселилося 25 різних особистостей, включно з хлопчиком-підлітком та злою жінкою середнього віку. Про це пише Daily Mail. 

23-річна Бо Гупер страждає на дисоціативний розлад особистості, за якого існує щонайменше дві різні особистості. Зазвичай такі стани виникають внаслідок серйозної психологічної травми. 

За даними видання, у Бо є 25 альтер-еґо, зокрема, п'ятирічна Лейла, 13-річний підліток Тоск, спокуслива дівчина-підліток Трейсі та жінка середнього віку Тексас. Дані особистості можуть замінювати одна одну та триматися на задньому тлі так довго, як їм забажається. Кейсі, хлопцю Гупер, щоразу доводиться чекати, коли його кохана повернеться до свого тіла. 

Відомо, що Тоску тільки виповнилося 13 років і він дуже гучний. Він любить гратися, у нього братські взаємини з Кейсі. Трейсі також вирізняється своєю розкутістю та впевненістю у собі. Одного разу вона поцілувала чоловіка за те, що він пригостив її цигаркою. Водночас сама Гупер навіть не палить. 

Бо вперше помітила, що з нею щось не так, у 14 років, коли Тексас замінила її основну особистість та наговорила різної гидоти своїм друзям. Вони розпитали особистість, що відбувається, і та зізналася, що "не має бути у цьому тілі". 

"Було моторошно. Я відчувала себе героїнею книжки про доктора Джекіла та містера Гайда", – розповіла дівчина.  

Кожна особистість Бо має свій погляд на світ та окремі уподобання в їжі та навіть коханні. Оскільки Хупер постійно перемикається між ними, вона не може знайти роботу. 

Читайте також: Солодке провокує агресію та біполярний розлад – дослідження. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ