Dnipro-M

Outlet від Dnipro-M: купуйте інструменти з вигодою до 50%

Dnipro-M

Отримайте найбільші переваги при покупці надійного інструменту

Матеріал розміщений на правах реклами

Український бренд електроінструменту та обладнання Dnipro-M відомий не тільки якісним продуктом, але і широким асортиментом. Це дозволяє охопити велику кількість сфер діяльності: Будівництво, ремонт, СТО, майстерні і т. д.

Регулярне оновлення асортименту дозволяє замінити застарілі моделі інструменту та обладнання поліпшеними і більш сучасними. Це відкриває додаткову можливість купити будівельні інструменти зі знижкою до 50%. Для найбільшої зручності покупців даний вид товарів представлений категорією"Outlet".

Що Outlet пропонує покупцям?

Товари зі знижкою, представлені в категорії "Outlet", не обмежуються одним найменуванням. Сюди входить великий вибір інструментів і обладнання:

  • Електроінструмент (шуруповерти, перфоратори, міксери будівельні, промислові Фени);
  • Садова техніка (тримери, бензопили, снігоприбиральні машини);
  • верстати по дереву;
  • Інше обладнання (генератори бензинові, стабілізатори);
  • аксесуари та комплектуючі для інструменту (магнітні тримачі для пальника, акумулятори для інструменту та інші).

Зверніть увагу, що деякі товари з категорії "Outlet" можна купити тільки на офіційному сайті Dnipro-M, про що говорить відмітка "тільки на сайті". Інші товари доступні до покупки як на сайті, так і у фірмових магазинах бренду.

Dnipro-M
Dnipro-M
Фото: Dnipro-M

Вигідно і зручно

Бренд Dnipro-M відомий не тільки надійним інструментом, але і високим рівнем лояльності до своїх покупців. Це проявляється як в сервісному обслуговуванні, так і умовах доставки. Кур'єри бренду доставлять замовлення за вказаною адресою протягом всього 3 годин з моменту покупки (в межах 20 км від будь-якого фірмового магазину).

Завдяки розвиненій мережі фірмових магазинів кур'єрська доставка Dnipro-M покриває майже кожен куточок України. А при необхідності можна також скористатися послугами поштових служб — "Нової пошти" та "Укрпошти". При цьому замовлення, зроблені до 15:00, відправляються в той же день.

Все це дозволяє отримати найбільші переваги при покупці надійного інструменту Dnipro-M.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ