Ліонель Мессі

Новий рекорд Мессі та важлива перемога "Барселони" – відео

Twitter

Для голу аргентинцю знадобилося усього 136 секунд

У неділю, 7 лютого, "Барселона" зустрічалася з "Бетісом" та здобула перемогу з рахунком 3:2. Огляд матчу опублікував YouTube-канал LaLiga Santander.

Каталонська команда почала матч без свого лідера – Ліонеля Мессі. У першому таймі "Барселона" заволоділа м'ячем, проте це не дало їм необхідний результат.

Їх суперники, "Бетіс", інколи йшли в атаку і зуміли на 38-й хвилині забити перший гол в цьому поєдинку.

Тренер каталонців Рональд Куман вирішив підсилити свою команду і на 57-й хвилині випустив на поле Ліонеля Мессі. Останній вже на 59-й хвилині забив гол і рахунок став 1:1.

Зазначимо, що ця подія стала новим особистим рекордом аргентинця, адже для голу йому знадобилося усього 136 секунд після того, як він вийшов на заміну. Вже на 68-й хвилині "Барселона" забила свій другий м'яч, проте "Бетіс" не збирався так легко програвати і на 75-й хвилині зрівняв рахунок.

Справжнім порятунком для команди Мессі став гол на 87-й хвилині молодого півзахисника Трінкано, котрий став вирішальним у цьому матчі. У підсумку "Барселона" перемогла з рахунком 3:2.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про дружину Роналду, яка показала подарунки футболіста на його день народження.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!