Корови

В Індії запровадили іспит з "науки про корів" – у ньому міститься 100 запитань

Shutterstock

Таким чином влада хоче "пробудити цікавість" у населення до тварин

В Індії запровадили загальнонаціональний іспит "науки про корів", аби "пробудити цікавість" до цих тварин. Про це пише CNN.

Поки що іспит буде факультативним характер, а складати його можна буде щороку. Насамперед він спрямований на школярів та студентів. Для підготовки до іспиту уряд випустив 54-сторінковий підручник. 

"Корова — це жива спадщина не тільки індусів, але і всього людства. У світових традиціях корова символізує родючість, процвітання і життя, і її часто називають матір’ю-предком, можливо, тому що вона є першим ссавцем, прирученим людиною", – йдеться у документі. 

Проте не всі твердження у книжці мають наукове підґрунтя. Наприклад, у матеріалі є відомості, що  "молоко корів індійських порід містить частинки золота» або «землетруси відбуваються через забій корів".

Нагадаємо, що в Індії корови вважаються священними тваринами. З приходом до влади прем'єр-міністра Нарендра Моді у 2014 році у країні почався активний захист корів. 

Крім цього, раніше стало відомо, що жителів Індії змушують їсти більше цукру. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ